Cięcie na wymiar płyt laminowanych, MDF i OSB

Pomagamy naszym Klientom uzyskać dokładnie to, czego poszukują. Oferujemy bowiem cięcie płyt MDF. Dzięki tej usłudze możemy przygotować egzemplarze o pożądanych wymiarach. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym do wykonania tego zadania. Posiadamy maszyny, które umożliwiają dokładne pozyskanie wybranego kształtu. Jesteśmy w stanie powtórzyć proces tak, aby zapewnić identyczne wymiary kilku egzemplarzy.

Podejmujemy się cięcia płyt MDF oraz OSB, sklejek, wiórowych, laminowanych. Nasze urządzenia są zaprojektowane tak, aby umożliwiały jak najszerszy zakres prac – od wycinania prostoliniowego po pracę nad skosami. Wiernie odwzorowujemy przesłane nam projekty, trzymając się ściśle dokumentacji technicznej.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Z nami nasz gwarancję, że cięcie wyrobów OSB będzie równe i pozbawione błędów wykonawczych tak samo, jak w przypadku artykułów wiórowych laminowanych. Wytwarzamy produkty, których krawędzie mają wysoką jakość i nie wymagają dalszej obróbki. Jeśli zamówisz kilka egzemplarzy, możesz mieć pewność, że będą identyczne. Jest to możliwe dzięki produkcji maszynowej. Co więcej, dzięki specjalistycznym urządzeniom wszystkie zamówienia dla klientów realizujemy bardzo sprawnie!

Gdzie przydadzą się nasze produkty?

Płyty OSB i MDF to elementy, które sprawdzą się zarówno podczas prac budowalnych, jak i wykończeniowych. Skorzystasz z nich podczas tworzenia poddasza, kładzenia podłogi czy stawiania innych konstrukcji. Jednocześnie mają też zastosowanie przy produkcji mebli i stolarki okiennej bądź drzwiowej.

Wszechstronne zastosowanie to niejedyna ich zaleta – odznaczają się też dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne takie jak otarcia, pęknięcia czy wgniecenia. Do tego nie pochłaniają tłustych substancji i zachowują swoje właściwości nawet w obliczu intensywnej, wieloletniej eksploatacji.

Prosimy o kierowanie zapytań drogą mailową lub telefonicznie. Będziemy
mogli od razu odpowiedzieć, czy jesteśmy w stanie – pod kątem
technicznym – wykonać dla Państwa usługę. Nasze urządzenia pracują w
określonym polu roboczym oraz umożliwiają cięcie płyt OSB i MDF o
określonej grubości.

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami.