Sklejki

Sprzedajemy elementy, z których pomocą wyposażysz swój dom. Oferujemy wysokiej jakości sklejki idealne do niemal każdego pomieszczenia – salonu, sypialni, przedpokoju czy kuchni. Znajdziesz tu tradycyjne, antypoślizgowe i wodoodporne produkty, co sprawia, że będziesz mógł urządzić swój pokój dokładnie tak, jak chcesz i wykorzystać je na podłodze czy meblach.

Warto zaznaczyć, że nasze dopasowane płyty sklejki doskonale sprawdzą się na schodach. Sprzedajemy elementy antypoślizgowe, pokryte fenolową warstwą, dzięki którym zmniejszysz ryzyko upadku zarówno podczas wchodzenia na wyższe piętro, jak i schodzenia na parter. Takie części wyposażenia są szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi czy starszymi ludźmi; jeśli kupisz nasze płyty antypoślizgowe, zwiększysz bezpieczeństwo swoich bliskich!

Dlaczego nasze produkty nadają się też do kuchni?

W asortymencie sklepu znajdują się sklejki wodoodporne, które doskonale sprawdzą się podczas gotowania. Możesz przyrządzać posiłki bez obawy, że ulegną uszkodzeniom nawet wtedy, gdy przypadkowo wylejesz na nie zupę, napoje czy inne artykuły spożywcze. Doskonale rozumiemy, że takie sytuacje zdarzają się w kuchni bardzo często, dlatego oferujemy produkty, które nie zniszczą się nawet po regularnym kontakcie z różnymi cieczami.

Wodoodporne płyty to bardzo dobry pomysł również do łazienki – nie musisz martwić się, że zniszczą je zachlapania, które mogą się pojawić, gdy bierzemy prysznic czy myjemy ręce. Co więcej, można w niej wykorzystać sklejki antypoślizgowe – są rozwiązaniem nie tylko na schody, ale też na łazienkową posadzkę. Jeśli się na nie zdecydujesz, zmniejszysz ryzyko upadku po wyjściu spod prysznica lub wanny.

Czemu warto sięgnąć po sklejki?

Tego rodzaju płyty są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na ucisk. Jednocześnie zostały wykonane są z cienkich, biodegradowalnych arkuszy forniru, przez co są przyjazne dla środowiska naturalnego. Co więcej, tworzą na wybranej powierzchni gładką, nieporowatą oraz estetyczną taflę, która będzie cieszyć oko każdego dnia.

Warto zaznaczyć, że nie oferujemy arkuszy na wymiar – dokonujemy rozkroju całych arkuszy, ale tylko wtedy, gdy sprzedamy produkt dostępy w sklepie. Jeśli interesują Cię nasze wodoodporne elementy wyposażenia i nie tylko, zapoznaj się z naszą ofertą!

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami.